7 Nisan 2017

Şirket Piknik Organizasyonu

Özellikle şirketler arasında son yıllarda oldukça öne çıkan organizasyonlardan biri de piknik organizasyonudur. Piknik organizasyonu şirketler için diğer organizasyonlara nazaran çok daha hesaplı organizasyonlardır. Bir diğer yandan da şirket çalışanlarının birçoğunun piknik organizasyonuna severek katıldığı ve katılım oranının da büyük ya da küçük ölçekli şirket olması fark etmeksizin, yüksek olduğu gözlenmiştir..

Genellikle şehre uzak, açık havadaki geniş, yeşil alanların tercih edildiği piknik organizasyonları için özel menüler geliştirmiş ve bu etkinliği daha da çekici hale getirmek üzere harekete geçmiştir. Mangal, et, tavuk, sebze, çerez, atıştırmalık gibi aklınıza gelebilecek her türlü çeşidimizle pikniğinizi karnaval havasına büründürmek niyetindeyiz. Yarışmalar, şişme oyuncaklar ya da takım oyunları gibi etkinliklerle piknik organizasyonları daha da eğlenceli hale getirilebilir. Yiyecek ve içecekler pikniğin can damarıdır.

Yiyecek ve içeceklerin tazeliği, pikniğe katılanlara dokunmayacak ve rahatsız etmeyecek şekilde, sağlıklı ve temiz bir ortamda hazırlanmış olması son derece büyük önem taşır. Bu tip aksilikler elbette piknik dışında da, hiçbir mekânda hoş karşılanmaz. Fakat unutulmamalıdır ki piknik alanınız hastane, doktor ya da sağlık ocağı gibi gıda problemlerine müdahale edecek kurumlara uzak olabilir. Baştan tedbirli olmak ve gıda güvenliği ve kalite belgelerine sahip organizasyon firmalarıyla çalışmak çok önemlidir.

Çatalca Mangal Keyfine hemen rezervasyon yaptırmak için 0538 792 60 61 telefon numarasından arayın.
Çatalca Mangal Keyfi